„Takhle jsem si konec nepředstavoval.“ Ozzy Osbourne zrušil turné, včetně koncertu v Česku

1 měsíc starý 12

„Je to asi jedna z nejtěžších věcí, jaké jsem kdy musel svým věrným fanouškům sdělit,“ napsal Osbourne na Twitteru. Čtyřiasedmdesátiletý rocker uvedl, že s jeho hlasem je vše v pořádku, fyzicky je ale stále příliš slabý.

„Jak možná všichni víte, před čtyřmi lety jsem měl vážnou nehodu, při které jsem si poranil páteř,“ dodal s tím, že od té doby je jeho jediným cílem návrat na jeviště. V roce 2020 Osbourne také oznámil, že trpí „lehkou formou“ Parkinsonovy nemoci.

Už žádné turné s Ozzym osobně?

Nyní naznačil, že možná na turné již nikdy nevyrazí. „Nikdy jsem si nepředstavoval, že má vystupování na turné skončí takhle. Můj tým v současné době přichází s nápady, jak bych mohl být schopen vystupovat, aniž bych musel cestovat z města do města a ze země do země,“ ujišťuje. 

Vědomí, že musí své fanoušky zklamat, prý bývalého frontmana Black Sabbath ničí. Plánované termíny jeho koncertů byly ze zdravotních důvodů v minulosti odloženy již několikrát. Pražský koncert v rámci No More Tours 2 se měl uskutečnit 19. května v O2 areně.

V závěru svého příspěvku na Instagramu poděkoval Osbourne své rodině, kapele, štábu a fanouškům a rovněž svým „dlouholetým přátelům“, rockové kapele Judas Priest, za jejich „nekonečnou oddanost, věrnost a podporu a za to, že mi dali život, o kterém se mi ani nesnilo“.

Zdroj