Tenisový baby boom: Svitolinové s Monfilsem se narodila dcera, otcem je i Medvěděv

5 měsíce starý 59

 Reuters

Tenisoví manželé Elina Svitolinová a Gaël Monfils se dočkali prvního společného potomka. Ukrajinská hráčka, která těhotenství oficiálně potvrdila v květnu, přivedla na svět v noci na sobotu dceru. O narození Skaï Monfilsové pár informoval na sociálních sítích.

Už o den dříve se stal otcem nedávný první hráč světa Daniil Medvědev. Ruský hráč s manželkou Darjou se stali také rodiči dcery.

Svitolinová  byla z narození potomka doslova v sedmém nebi, "To byla noc!!! Dámy a pánové, srdečně přivítejte Skaï Monfilsovou. Nemohu svému manželovi dost poděkovat za to, že se mnou tuhle nezapomenutelnou chvíli prožil," napsala na twitteru sedmadvacetiletá rodačka z Oděsy, jež se za francouzského tenistu Monfilse provdala vloni v červenci. Zprávu doprovodila fotografií prstů obou manželů v dětské dlani.

Někdejší třetí hráčka světa ze zdravotních důvodů nehrála od konce března a opakovaně se nechala slyšet, že ji psychicky ničí válka v její rodné zemi. V květnu oznámila přerušení kariéry a očekávané narození prvního potomka.

Také Medveděv oznámil narození potomka na sociálních sítích. "Vítej na světě, holčičko," napsal u fotografie novorozence.

Šestadvacetiletý vítěz loňského US Open a v současnosti čtvrtý hráč žebříčku ATP se s dlouholetou přítelkyní Darjou oženil v roce 2018. Těhotenství se jim podařilo před veřejností utajit.

Zdroj