To je vážně hnus. Sedm mladých nelegálních arabských imigrantů z Egypta minulý týden v Catanii napadlo a dva z nich znásilnili 1...

před 2 týdny 36
To je vážně hnus. Sedm mladých nelegálních arabských imigrantů z Egypta minulý týden v Catanii napadlo a dva z nich znásilnili 13letou dívenku, když se procházela se 17letým přítelem v parku. Pachatelé zavlekli pár na veřejnou toaletu, kde dívku před očima kamaráda znásilnili. Hnutí SPD odmítá Migrační pakt EU, který podpořila Fialova vláda, a který nám vnucuje kvóty na imigranty či povinnost zaplatit zhruba půl milionu korun za odmítnutého migranta!

Navíc v určitých případech nebude možné se kvótám a přijetím imigrantů vyhnout ani zaplacením „výpalného“. Nechceme tu africké a arabské imigranty! Nechceme násilí v naší zemi a aby se naše země podobala Orientu či Africe!

Jak informovaly Novinky, imigranti zatáhli pár na toaletu, kde někteří z nich drželi kamaráda dívky, zatímco dva další třináctiletou znásilnili. Její zoufalý přítel musel všemu přihlížet. Oběť později na policii vypověděla, že pachatele úpěnlivě prosila, aby ji nechali být. „Dva z nich mě znásilnili, zatímco ostatní se dívali a drželi mého přítele. Prosila jsem je, aby přestali, aby mi neubližovali, protože jsem nikdy předtím neměla sex,“ řekla.

Ve všech sedmi případech jde o egyptské státní občany, kteří přicestovali do Itálie ilegálně, informoval dále list Corriere della Sera s tím, že tři z podezřelých již usvědčily stopy spermatu a slin na dívčině oblečení.

Přečtěte celý článek