Tomio Okamura - Reakce na osobní útoky Piráta Michálka

4 měsíce starý 88
Vládě strmě klesá důvěra občanů a jsou nervózní a tak na mě dnes poslanec vládních Pirátů Jakub Michálek zničeno nic bezdůvodně a nepochopitelně ve Sněmovně zaútočil v osobní rovině a začal mi neomarxisticky vyčítat, že mám doma vířivku! I mnozí vládní poslanci tento jeho zoufalý atak nechápali… Podívejte se, co jsem mu na jeho osobní útoky řekl. Na hrubý pytel, hrubá záplata:

Tak vážené dámy a pánové, já teď budu reagovat na invektivy pirátského poslance Michálka. Tak to víte, já mám doma vířivku jako desetitisíce lidí v České republice. Tak vy zase doma to máte tak, že vaše přítelkyně natáčí porno s válečkem a s okurkou. Tak všichni to četli v médiích, takže každému podle jeho gusta. Já ve vířivce, vy okurka a váleček, dobře, to je vaše věc.

Pane Michálku, vy jste mě požádal minulé volební období, zdali bychom, náš poslanecký klub, nerozebírali vaše soukromí, právě tyto věci, protože se to všichni dozvěděli z médií. Vy jste mě byl tady požádat a prosil jste nás, abychom to nerozebírali. A teď tady rozebíráte nějaké věci, co má kdo doma a podobně. Proto já jsem to taky takhle řekl. A dokud se takhle budete chovat, tak si budeme tyto veřejně známé informace, tady opakovat.

Druhá věc. A co dělal pan místopředseda Pikal z Pirátů na ruské ambasádě? Vždyť jsme to všichni četli v médiích, že tam byl. Jako promenádoval se na ruské ambasádě, tam na párty. No tak vy tady máte nějaké styky s Ruskem nebo co? O mně všichni ví, že nemám s Ruskem nic společného. Já tam nejezdím. Já jsem v životě nejednal s ruským politikem. Nemám z Ruska ani halíř. To jsou ty vaše zoufalé útoky, protože na SPD nic nemáte.

Další věc je, vy jste součástí organizovaného zločinu. Vždyť to bylo i v médiích, že vy jste doporučovali do státní Národní rozvojové banky před pár týdny Martina Sankota, který se scházel v tajném konspiračním bytě s vazebně stíhaným lobbistou a hlavou zločinecké mafie Redlem. Vy jste normálně součástí té kauzy organizovaného zločinu ve STAN!

A další věc: Vaše místopředsedkyně Richterová, místopředsedkyně Sněmovny, minulý týden v rádiu obhajovala organizovaný zločin hnutí STAN ve vládě, v té vaší koalici Piráti-STAN slovy, že Vít Rakušan nemůže rezignovat, protože Česká republika se teď nachází v situaci, kdy předsedá Radě EU. Takže vy ještě obhajujete organizovaný zločin a jste jeho součástí. Fuj, je to hnus!

Zdroj