Tragédie na dálnici. Fotbalista přebíhal vozovku, srazila ho sklápěčka

5 měsíce starý 53

 Reuters

K neštěstí došlo v sobotu kolem půl sedmé ráno na dálnici 595 u Fort Lauderdale, Haskins zraněním na místě podlehl. Policie zatím netuší, proč se fotbalista rozhodl vozovku v plném provozu přeběhnout. Dálnice musela být na několik hodin uzavřena.

Haskins, jehož si vybral v roce 2019 Washington hned v prvním kole draftu, se na Floridě připravoval s dalšími hráči Pittsburghu na novou sezonu. 

"Jsem zničený a nemám slov k nešťastné smrti Dwayne Haskinse," uvedl kouč Mike Tomlin v prohlášení.

"Po příchodu do Pittsburghu se rychle stal součástí rodiny Steelers, patřil k nejtvrději pracujícím hráčům na hřišti i v naší komunitě. Byl to výborný spoluhráč a ještě víc bezvadný přítel. Mám úplně zlomené srdce. Naše myšlenky a modlitby jsou s jeho ženou Kalabryou a celou jeho rodinou," doplnil Tomlin.

Haskins po dvou sezonách ve Washingtonu, kde nastoupil k šestnácti zápasům, přišel do Pittsburghu loni v lednu. Přes hvězdného spoluhráče Bena Roethlisbergera a jeho náhradníka Masona Rudolpha však nezasáhl ani do jednoho utkání. Přesto Steelers s hráčem, který měl přezdívku Simba podle hrdiny slavného filmu Lví král, podepsali minulý měsíc novou smlouvu.

"Měl jsem tu čest znát D-Haska jen krátkou dobu, ale během ní jsem potkal mladého muže, který vypadal, jako kdyby nikdy neměl špatný den. Každý den přišel pracovat s úměvem na tváři a energií a láskou v srdci," napsal na sociální sítě Roethlisberger, největší hvězda Pittsburghu.

Zdroj