🇨🇿 Ukrajinci, Ukrajinci, Ukrajinci. Téma všech Debat bez cenzury. Bohužel pro ně. Já už mám ale dost toho, že se na nich mluví o...

před 2 měsíce 67
🇨🇿 Ukrajinci, Ukrajinci, Ukrajinci. Téma všech Debat bez cenzury. Bohužel pro ně. Já už mám ale dost toho, že se na nich mluví o nich bez nich. Nechci, aby dál zaznívaly jen jednostranné pohledy a dezinformace. Chci, aby stejně jako všichni ostatní měli možnost říct, co je trápí, tíží nebo štve. A proto je v pátek 23. února od 17:00 zvu na speciální ukrajinskou Debatu bez cenzury. Symbolicky v předvečer výročí útoku Ruska na Ukrajinu. Debata je tu pro ně a jsem si jistý, že přínosná bude úplně pro všechny. Žijeme tu společně. Budu se těšit!

🇺🇦 Українці, українці, українці. Ця тема звучить на всіх Дебатах без цензури. Але я вважаю неправильним те, що на Дебатах говориться про них без них. Не хочу, аби і надалі звучали тільки односторонні погляди і дезінформація. Я хочу, щоб вони, так само, як і всі інші, мали можливість сказати, від чого саме вони страждають, що їх пригнічує або дратує. А заради цього в п’ятницю 23 лютого в 17:00 запрошую на спеціальні українські Дебати без цензури. Символічно напередодні другої річниці нападу Росії на Україну. Дебати будуть спеціально про українців і я впевнений, що вони будуть корисними для всіх. Ми всі живемо тут разом. Чекаю на вас!

Přečtěte celý článek