Útočník znásilnil důchodkyni v hotelu. Ochranka brutálnímu útoku nečinně přihlížela

1 měsíc starý 18

Advokát důchodkyně Justin Shapiro se rozhodl podat žalobu na majitele ubytování poté, co se na záběrech z průmyslových kamer ukázalo, že zaměstnanci hotelu útok viděli a nezasáhli. „Tohle je nejhorší selhání personálu, se kterým jsem se dosud setkal,“ řekl Shapiro webu Local 10. Přihlížející měli brutální napadení, ke kterému došlo 10. července, sledovat ze vzdálenosti pěti metrů.

Útok měl začít u dveří pokoje, ve kterém byla napadená žena ubytovaná se svým mužem. „Násilník nejdříve zaťukal. Když mu někdo otevřel, vrazil dovnitř, udeřil manžela naší klientky do obličeje a začal ho škrtit,“ popsal Shapiro útok webu NBC Miami. Podle policie se poté do pokoje vrátila žena napadeného, které nesla čisté ručníky z haly. Když vešla dovnitř, útočník začal okamžitě směřovat svojí pozornost na ni.

Vážná zranění

Důchodkyně měla podle webu The Sun křičet jako o život, když ji muž surově bil a škrtil. Svou oběť měl mladý predátor za vlasy odtáhnout do výtahu, kde došlo k sexuálnímu napadení. Žena kromě psychické újmy utrpěla i několik vážných úrazů včetně kolapsu plic a poranění mozku, kvůli kterému musela podstoupit osmihodinovou operaci.

Policie zatkla 22letého Travona Smithe, který už v minulosti čelil čtyřem obviněním kvůli vloupání spjatým s napadením nebo ublížením na zdraví, sexuálnímu násilí, únosu a ublížení na zdraví.

„Jedná se o jedno z nejbrutálnějších napadení, které jsem kdy viděl. Obličej ženy byl pokousaný. Násilník bil důchodkyni hlavou o podlahu a nutil ji k orálnímu sexu,“ popsal Shapiro útok. „Oběť je nyní úplně na dně, to si ale asi dokážete představit,“ dodal.

Zdroj