V Evropské unii je přerozdělování imigrantů opět na stole. Jak informovaly Novinky.cz, v středomořské státy EU si chtějí vynutit...

3 měsíce starý 15
V Evropské unii je přerozdělování imigrantů opět na stole. Jak informovaly Novinky.cz, v středomořské státy EU si chtějí vynutit přerozdělování migrantů. V Aténách se ministři vnitra Řecka, Španělska, Itálie, Malty a Kypru shodli na tom, že návrh nového azylového a migračního systému, který v loňském roce předložila Evropská komise, by měl mít vyšší cíle a přinutit nespolupracující země k solidaritě. Faktické přerozdělování imigrantů prosazuje ve svém plánu i Evropská komise. To hnutí SPD naprosto odmítá. EU nepomáhá, ale škodí. Musíme z EU odejít, nebo nám Brusel vnutí imigranty!

„Odmítáme nadále být trestáni za zeměpisnou polohu,“ řekl maltský ministr vnitra Byron Camilleri s tím, že je to společný postoj této pětice. V loňském roce zřídili ministři vnitra Kypru, Řecka, Itálie, Malty a Španělska skupinu nazvanou MED 5, aby prosadili své migrační požadavky.

Chápu, že tyto země mají s migrací problémy, ale jednoduchým řešením přece je, že nebudou tyto státy nelegální imigranty pouštět na své území a ty, kteří tam proniknou, budou deportovat. Odmítáme nést důsledky za to, že tyto státy nejsou schopny chránit si své hranice. Kdyby požádaly ostatní státy o pomoc při ostraze jejich hranic, tak jim samozřejmě můžeme pomoci. Ale odmítáme přijímat imigranty!

Přerozdělování imigrantů fakticky prosazuje i Evropská komise. „Pakt o přistěhovalectví a azylu“ představený Evropskou komisí dne 24. září 2020 připravuje svou politikou otevřených dveří půdu pro masovou migraci do Evropy. Obrovský počet migrantů zničí ekonomickou, sociální a kulturní strukturu našich národů, která se v Evropě vytvářela déle než 1000 let. Musíme se bránit a musíme to zastavit!

Pakt je de facto novým plánem na přerozdělování imigrantů. V krizových situacích má dojít i k tomu, že Brusel členským zemím přijetí části „uprchlíků“ nařídí. Nařizované přijímání imigrantů je pro nás naprosto nepřijatelné

V případě toho, že nebude fungovat dobrovolnost, má přijít na řadu „povinná solidarita“. V jejím rámci by Evropská komise mohla připsat členské zemi část z počtu běženců určeného na základě výkonu ekonomiky a velikosti populace!

Hnutí SPD naprosto odmítá přerozdělování imigrantů. EU nepomáhá, ale škodí. Musíme z ní odejít, nebo nám vnutí imigranty!

Zdroj