Ve Frýdlantu nad Ostravicí se odpoledne topili tři mladíci, jeden zemřel

3 měsíce starý 12

2. dubna 2021, 20:10 Autor: EuroZprávy.cz / ČTK

Ve Frýdlantu nad Ostravicí na Frýdecko-Místecku se dnes odpoledne topili tři mladíci. Jeden zemřel, další je v kritickém stavu, po třetím policie ještě na místě neštěstí pátrá. ČTK to řekl mluvčí moravskoslezské policie René Černohorský.

Policie ČR, ilustrační fotografie

Policie ČR, ilustrační fotografie
FOTO: Evgeny Petrov, EuroZprávy.cz

Tragická událost se podle informací ČTK stala po 16:20 u splavu v části Frýdlantu nad Ostravicí nazvané Kamenec. Podle Černohorského se ve splavu řeky topili tři lidé. "Dvě osoby byly z vody vytaženy a resuscitovány. Bohužel i přes pomoc jedna zemřela a druhá je v kritickém stavu. Po třetí osobě pátráme a zjišťujeme další okolnosti této tragické události," řekl.

Podle informací ČTK šlo o tři mladíky ve věku okolo 20 let. Tělo jednoho se našlo u splavu, kde se událost stala. Oživit se ho už nepodařilo. Tělo druhého policisté vytáhli z vody níže po proudu. Tento mladík je podle policie v kritickém stavu v nemocnici.

Po třetím mladíkovi policisté pátrají. Na místě zasahuje i policejní vrtulník s termovizí. Pokud se jej nepodaří najít, bude pátrání pokračovat v sobotu.

Sledujte EuroZprávy.cz na Twitteru

Anketa

Jak byste ohodnotili práci vlády během epidemie? (Jako ve škole)

 • 1

  14 %

 • 2

  22 %

 • 3

  5 %

 • 4

  6 %

 • 5

  53 %

Hlasovalo 2024 čtenářů. Výsledky

Zdroj