Ve Frýdlantu nad Ostravicí se topili tři mladíci, jeden zemřel

3 měsíce starý 14

foto Potápěč pátrá po utonulém. Ilustrační foto.

Frýdlant nad Ostravicí (Frýdecko-Místecko) - Ve Frýdlantu nad Ostravicí na Frýdecko-Místecku se odpoledne topili tři mladíci. Jeden zemřel, další je v kritickém stavu, po třetím policie ještě na místě neštěstí pátrá. ČTK to řekl mluvčí moravskoslezské policie René Černohorský.

Tragická událost se podle informací ČTK stala po 16:20 u splavu v části Frýdlantu nad Ostravicí nazvané Kamenec. Podle Černohorského se ve splavu řeky topili tři lidé. "Dvě osoby byly z vody vytaženy a resuscitovány. Bohužel i přes pomoc jedna zemřela a druhá je v kritickém stavu. Po třetí osobě pátráme a zjišťujeme další okolnosti této tragické události," řekl.

Podle informací ČTK šlo o tři mladíky ve věku okolo 20 let. Tělo jednoho se našlo u splavu, kde se událost stala. Oživit se ho už nepodařilo. Tělo druhého policisté vytáhli z vody níže po proudu. Tento mladík je podle policie v kritickém stavu v nemocnici.

Po třetím mladíkovi policisté pátrají. Na místě zasahuje i policejní vrtulník s termovizí. Pokud se jej nepodaří najít, bude pátrání pokračovat v sobotu.

Zdroj