Velké a oprávněné pobouření mezi veřejností vyvolal nejnovější šílený soudní rozsudek, kde Ukrajinci, kteří v Plzni brutálně nap...

před 2 měsíce 77
Velké a oprávněné pobouření mezi veřejností vyvolal nejnovější šílený soudní rozsudek, kde Ukrajinci, kteří v Plzni brutálně napadli českého občana a způsobili mu zlámané kosti v obličeji, zraněné oko a otřes mozku, dostali pouze podmínku! Takže se budou tito ukrajinští násilníci nadále pohybovat mezi námi v ČR! Podle mého názoru by měli být okamžitě vyhoštění z naší republiky na Ukrajinu a narukovat na frontu, nejlépe do první linie, když mají sílu brutálně mlátit české obcany. Fialova vláda ale na naše občany úplně kašle a zákony nefungují. A podle mého názoru přišel čas, aby se ukrajinští migranti začali vracet domů. Co myslíte vy? K výše uvedenému činu došlo v Plzni, kde skupina Ukrajinců brutálně napadla, zkopala a zbila zaměstnance Správy veřejného statku města Plzně.

Stále častěji se objevují rozsudky, kdy soudy dávají za znásilnění či brutální útoky naprosto směšné podmíněné tresty. Je to naprostý výsměch obětem a spravedlnosti.

V aktuální kauze byli dva obvinění za brutální útok pravomocně odsouzeni k trestům odnětí svobody podmínečně odloženým na zkušební dobu! Hlavní útočník byl odsouzen ke třem letům ve vězení s podmínkou na tři a půl roku, jeho mladistvý spolupachatel k ročnímu vězení s podmínkou na čtrnáct měsíců. Oba odsouzení musí také uhradit napadenému 56 tisíc korun jako náhradu škody a nemajetkové újmy. Třináct tisíc korun pak musí zaplatit zdravotní pojišťovně. Výsměch oběti!

Ukrajince žaloba vinila z toho, že muže narozeného v roce 1999 srazili na zem, kde ho bili a kopali do hlavy. Tím mu způsobili mimo jiné několik zlomenin v obličeji včetně očnic a lícních kostí, dále poranění oka a otřes mozku, se kterými muž skončil v nemocnici a po ukončení hospitalizace ještě v dlouhém domácím léčení.

V poslední době toto není zdaleka jediný případ brutální kriminality Ukrajinců v České republice. Ukrajinec na Plzeňsku odpálil ženě petardu ve vagíně. Pětatřicetiletý Ukrajinec ženu nejprve zbil a následně jí do přirození zasunul pyrotechnickou petardu, kterou odpálil. Žena utrpěla velmi vážná a život ohrožující vnitřní zranění.

Jak jsem již říkal, myslím, že přišel čas, aby se ukrajinští migranti začali vracet domů. Fialova “ukrajinská” vláda ale Ukrajinu a Ukrajince podporuje na úkor našich občanů. Přijďte v červnu k volbám do Evropského parlamentu a podpořte SPD! Volby budou referendem o Fialově vládě!

Ukrajinci mají jinou mentalitu a je logické, že střetů s bude přibývat. Neřešením problému s obrovským číslem ukrajinských imigrantů na našem území bohužel pouze naroste vzájemná nevraživost. To ministru vnitra Rakušanovi z STAN nestačí další případ z Plzně, kdy Ukrajinec brutálně znásilnil českou dívku? A podobný případ z pražské Hostivaře?

To ale nejsou zdaleka jediné případy. Ukrajinec zmlátil českého mladíka tak, že ochrnul. Osmadvacetiletý Denys Dakov zranil českého mladíka tak, že poté dlouhé měsíce bojoval o život a ochrnul.

Ukrajinci prý obtěžovali a napadli české dívky také v Rokycanech. Podle jedné z napadených dívek, se kterou hovořila redakce Krimi zpráv CNN Prima, mají být útočníci ukrajinské národnosti.

Pojďme ukončit Fialovu vládu. Podpořte SPD! Pro nás je Česká republika a český občan na 1.místě!

Přečtěte celý článek