Vémola oznámil nečekaný rozchod: Lela mi byla nevěrná s mým kamarádem, nafackoval jsem mu

5 měsíce starý 141

„Já nikdy neperu špinavé prádlo na sociálních sítích, ale dneska bohužel nemůžu jinak,“ začíná Vémola své video, které umístil na sociální sítě. Následně se svým fanouškům svěřuje, že ho snoubenka a matka jeho dvou dětí podvádí.

„V podstatě jsem přišel na to, že má dnes poměr s jiným frajerem,“ říká zápasník. Dodává, že Lela se určitě bude bránit tím, že nevěrníkem je on sám nebo že ji bil.

Pro Vémolu je celá záležitost o to horší, že ho snoubenka měla podvést s jeho dobrým kamarádem. „Že má poměr s jiným frajerem je nechutný samo o sobě, když je šest týdnů týdnu po porodu, ale je to o to horší, že to byl můj dobrý kamarád,“ popisuje Vémola.

Se svojí snoubenkou ho navíc Vémola měl přistihnout in flagranti. „Facky začaly lítat. Dostal je jen on a dostal dvě. Ne za to, že spal s mojí ženou, ale za to, že je prase, že si hraje na kamaráda. Lely jsem se ani nedotkl,“ vysvětluje dále slavný bijec MMA.

Na nevěru podle svých slov přišel díky tomu, že Ceterová měla nové šperky. „Já teď nezápasím a na tohle nemám, tak se jí ptám: ‚Kde to všechno bereš, tyhle věci?’ Přišlo mi to divný. A ona, že si vydělává Instagramem,“ dodává Vémola.

Zdroj