Video: Amerika se znovu zamilovala do Dolly Parton. Bude z vakcinačního popěvku hit?

2 měsíce starý 12

Zpěvačka za svojí kariéru napsala stovky písní, mimo jiné i skladbu „Jolene“, a právě ji těsně před očkování přezpívala.

Jak sama uvedla: „Dokonce jsem změnila jednu ze svých písní, která se hodí pro tuto příležitost. Je to: ‚Vakcína, vakcína, vakcína, vakcína, prosím vás, neváhejte,‘ “ zazpívala zpěvačka, těsně před tím, než dostala injekci. Video s písní i očkovaním okamžitě umístila na své sociální sítě. Stačilo pár chvil a záznam se okamžitě stal hitem.

Dolly Parton dlouhodobě finančně podporuje i veřejně prospěšné projekty. V loňském roce darovala milion dolarů lékařskému středisku Vanderbiltovy univerzity v Nashvillu v Tennessee na výzkum koronaviru.

Zpěvačce, která mimo jiné získala i prestižní ocenění Grammy, bylo letos 75 let. Partonová už dříve v rozhovoru pro agenturu AP řekla, že si počká, až bude vakcína dostupnější pro širší veřejnost, protože nechce vypadat, že předbíhá.

Jak je v úvodním videu vidět, hudební diva vzala očkovaní po svém. Předvedla show, jak jí znají fanoušci z koncertů, smála se, vtipkovala s doktorem a ujišťovala se, že její vlasy vypadají dobře. Partonová k této příležitosti sladila i outfit. Na sobě měla fialové šaty s vykrojenými rameny v místě, kde doktor aplikoval injekci, a ve stejné barvě i roušku.

Poté, co obržela první dávku řekla: „Ani to nebolelo. Jen to trochu štíplo.“ Následuje její typický úsměv do kamery a provolání: „Dokázala jsem to! Dokázala jsem to!“

Zdroj