VIDEO: Fanatická kazatelka zpívá píseň Rusko pro Krista o Božích balistických střelách

2 týdny starý 6

Farníci církve Misijní světlo Kristovo si mohli vyslechnout vlasteneckou píseň „Rusko pro Krista“ z úst nezvyklé interpretky.

Pastorka Olga Golikova z evangelické letniční církve, je známá svými příspěvky na YouTube. Tentokrát ale vybočila z náboženské oblasti a zazpívala o Rusku, které se „hrdě vztyčí“. O vystoupení informoval telegramový kanál Govorit NeMoskva.

„Odstartujeme, Pane, z téhle ranveje, vzneseme se s tvými balistickými raketami, vzneseme se s tvými hypersonickými letadly, Pane, abychom přinesli dobrou zprávu, že Rusko je pro Krista!“ pěje Olga Golikova, pastorka církve Misijní světlo Kristovo.

„Kolem ní pochodovali farníci s ruskými a z nějakého důvodu i izraelskými vlajkami,“ komentuje další dění kanál NeMoskva. Také připomíná, že tradiční konzervativní letniční skupiny, tedy ty, které zdůrazňují různé extatické jevy domněle pocházející od Ducha svatého, jsou obvykle proti používání zbraní. Někteří letniční se drží učení o „neodporování zlu“ za všech podmínek a odmítají postavit se na odpor i svým trýznitelům.

Uživatelé internetu tuto úroveň vlastenectví neocenili. Jeden přispěvatel napsal, že kvůli „těžké době“ mají někteří lidé „psychické problémy“.

Zdroj