1 měsíc starý 12

Nevídaná kanonáda rozjetého Interu. Takhle řádil Lautaro Martínez

Nováček z Crotone bojuje o záchranu, proti Interu se ale v 12. minutě překvapivě ujal vedení po trefě Zanellata. Domácí nečekali na vyrovnání dlouho. Ve 20. minutě dal gól Martínez a za chvíli Inter otočil skóre po vlastní brance Marroneho. Hosté do přestávky srovnali z penalty zásluhou Golemiče.

Druhý poločas byl již jasně v režii domácího favorita. Nejprve mu v 57. minutě vrátil vedení Martínez a o sedm minut později zvýšil Romelu Lukaku, který se s 12 brankami dotáhl na nejlepšího střelce soutěže Cristiana Ronalda. V 78. minutě zkompletoval Martínez hattrick a skóre uzavřel Hakimí.

Inter dal šest gólů v jednom duelu poprvé v sezoně.

Italská fotbalová liga - 15. kolo:

Inter Milán - Crotone 6:2 (20., 57. a 78. Martínez, 31. vlastní Marrone, 64. Lukaku, 87. Hakimí - 12. Zanellato, 36. Golemič z pen.),

15:00 AS Řím - Sampdoria Janov, Bergamo - Sassuolo, Cagliari - Neapol, FC Janov - Lazio Řím, Fiorentina - Boloňa, Parma - FC Turín, Spezia - Hellas Verona, 18:00 Benevento - AC Milán, 20:45 Juventus Turín - Udine.