Vildumetzová dostane zřejmě stranický černý puntík. Nechtěně prozradila, co si myslí o Babišovi

před 3 měsíce 78

GLOSA / Kouzlem nechtěného by se dal nazvat status Jany Mračkové Vildumetzové na sociální síti X, v němž Andreje Babiše popsala jako autora infantilních videí. Těžko ji podezírat z neloajálního chování ke svému majiteli, spíše jen dokázala, že není schopna porozumět psanému textu, a to ani vlastnímu.  

„Pane ministře, já vím, že teď máte plné ruce práce s točením infantilních videí a trdlováním v čepici po hospodách (mimo jiné, vy už toho Babiše vážně kopírujete úplně ve všem). Ale já dnes byla v Chebu a tam by dost ocenili, kdyby ministr vnitra zase začal dělat práci, za kterou je placený a tou vládní limuzínou se nevozil jen na kampaň,“ obula se Vildumetzová do Víta Rakušana po jeho dalším díle debat Bez cenzury, kterou tentokráte uskutečnil v Mostě.

Buď se bývalá hejtmanka Karlovarského kraje a náměstkyně ministra vnitra a současná poslankyně natolik rozohnila, že z ní, zřejmě poprvé, vypadla pravda, nebo, a to je pravděpodobnější, vůbec nepochopila, že to, co napsala, vlastně zesměšňuje jejího šéfa.

Netrvalo dlouho a pod jejím příspěvkem se začaly množit reakce čtenářů, kteří její text pochopili zcela jednoznačně. Kromě písemných reakcí přidalo mnoho diskutujících i fotografie či videa, na nichž někdo z vedoucí trojky hnutí ANO, nejčastěji právě majitel hnutí, vskutku infantilně skotačí.

„Takže říkáte, že Andrej Babiš dělá infantilní videa? To se šéfovi líbit nebude,“ napsal například uživatel se jménem Viktor. „Chcete snad tím naznačit, že videa vašeho šéfa jsou infantilní a že někde trdluje? Jako opatrně, opatrně….,“ varovala poslankyni Starostka z Krkonoš. „Infantilní videa? To si děláte legraci? Viděla jste Alenu Schillerovou, Andreje Babiše, Kláru Dostálovou … ty už nejsou jen infantilní ty jsou na hospitalizaci,“ přidala uživatelka Bára Ka.

„No, tak alespoň někdo z Vás konečně veřejně přiznal, že Babiš je tajtrlík! A zase, Váš oblíbený dvojí metr, Babiš může, ale ostatní si berete do úst! To asi pochvalu nedostanete! A ještě otázka: Jak dlouho chybí policisté v Chebu? Pochybuji, že odpovíte!“ obrátil se s dotazem na Vildumetzovou Daniel Florian.

„Infantilní videa a trdlování? Skláním se před Vaší moudrostí. Abyste se ale brzy nedozvěděla, že už to nechcete dělat…,“ rýpnul si do poslankyně s připomínkou na její podlézavé chování vůči někdejšímu prezidentovi Zemanovi René Rosický.

A tak to vypadá, že se paní Vildumetzové zase jednou něco nepovedlo.

Přečtěte celý článek