Vlezli by do postele i s ďáblem. Harry opět hanobil svou rodinu, nejhůř to schytala Camilla

2 měsíce starý 12

Dva rozhovory, dva pohledy. Oba ovšem vyznívají v Harryho podání špatně pro jednu osobu, a tou je královna-manželka Camilla. „Byl tu vztah jistých členů rodiny s bulvárními médii. Tihle jistí členové rodiny se rozhodli vlézt do postele i s ďáblem, aby spravili svou image,“ uvedl princ Harry v rozhovoru pro britskou televizní stanici ITV.

To, co pro britské médium jen naznačil, pak řekl americké televizi CBS přímo. „Byla ta ‚zlá‘. Byla tou třetí v manželství, potřebovala svou image rehabilitovat. A díky vztahům s britským tiskem tu byla oboustranná ochota obchodovat s informacemi. Jejím cílem bylo stát se královnou,“ sdělil vévoda ze Sussexu.

Harryho podle jeho slov Camilla obětovala na svém PR oltáři. Tato Harryho vyjádření způsobila, že jeho otci, králi Karlu III., došla trpělivost, uvedla pro CNN Prima NEWS zástupkyně šéfredaktora webu Express Barbora Koukalová. „Je potřeba se ptát, proč to Harry udělal. Proč označil Camillu za ‚zlouna‘? Proč řekl, že se chtěla vdát do královské rodiny? Všichni víme, že tehdejší princ Charles s ní udržoval letitý vztah a byl s ní ještě předtím, než potkal lady Dianu. Nerozumím tomu, proč to Harry říká, proč se pouští do svého otce, proč záměrně porušil jeho varování,“ popsala. Podle ní dokonce i královna Alžběta II. uznala, že je Camilla životní láskou jejího syna, a proto jí před smrtí přislíbila titul královna-manželka.

Harry tvrdí, že nikomu nechce ublížit. A královských titulů se údajně nevzdá. „Jsem smutný, že už tu královna není. Kdyby tohle zažila, zuřila by. Nechápu, že král ještě nic neřekl, to je přece směšné,“ řekl jeden z obyvatel Londýna. „Mám královskou rodinu moc ráda, ale to, co jí Harry a Meghan provedli, je podle mě docela neuctivé,“ dodala další dotazovaná. „Dřív jsem byla na jejich straně, ale když začali vytahovat tu špínu, pomalu se to obrací,“ uvedla jiná obyvatelka Londýna. Harry prý stále doufá v usmíření, vstřícný krok však očekává od královské rodiny.

Zdroj