Vybrali jsme nejlepší mobilní hry, které si teď můžete zahrát. Nyní s hitem Apex Legends

5 měsíce starý 97

Apex Legends Mobile

Mobilní herní trh možná poslední dobou zastínilo vydání akčního RPG Diablo Immortal, to ale neznamená, že se neobjevily další neméně výrazné novinky. Vlastně jsme kromě Diabla aktivně sjížděli toužebně očekávanou mobilní verzi battle royale hitu Apex Legends, která je nyní k mání pro Android a iOS. A rozhodně je o co stát. 

28261.jpg

Titul byl od základu vyvíjen pro mobilní platformy, takže využívá jak jejich hardware, tak rozličné výhody, jako dotykové ovládání, gyroskop a jiné technologie. Samozřejmostí je možnost připojit ovladač pro pohodlnější ovládání, vývojáři si však poradili i s často velmi komplikovaným dotykovým rozhraním. 

Ani z hlediska obsahu nezůstanete ochuzeni. Mobilní verze hry nabízí Battle Royale, Practice, TDM či režim arény. Herních režimů je tak dostatek a každý si jistě přijde na své. Vrcholem je samozřejmě samotný Battle Royale. Velkým zklamáním je ovšem přítomnost pouze dvou herních map. Tou první je World's Edge, kterou si užijete v rámci Battle Royale, druhou potom Kings Canyon, která je dostupná v rámci režimu TDM. Je však více než pravděpodobné, že další mapy dorazí vzápětí.

apex-legends-mobile-d-1.jpgAPEX-LEGENDS-MOBILE.png7XED56T5WZGB5DDQYVA4IR6NXY.jpg

Kdo by čekal kompletní výčet legend, bude určitě zklamán. K dispozici je v současnou chvíli deset hratelných postav, konkrétně se jedná o Octane, Bloodhound, Gibraltar, Bangalore, Pathfinder, Lifeline, Wraith, Caustic, Mirage a exkluzivní Fade. Ne všechny legendy jsou však dostupné od samotného začátku. Cesta k jejich odemčení pochopitelně vede skrze samotné hraní, stejně jako ke všem dalším doplňkům. Stačí tedy hrát a na všechno se dostane. Mikrotransakce jsou ve hře velmi shovívavé a smysluplné, což rozhodně potěší. 

Zdroj