Výhružky smrtí - jen z důvodu, že jsem na základě své osobní zkušenosti, kdy jsem v dětství vyrůstal v dětském domově, řekl v so...

1 měsíc starý 296
Výhružky smrtí - jen z důvodu, že jsem na základě své osobní zkušenosti, kdy jsem v dětství vyrůstal v dětském domově, řekl v souvislosti s navrhovanými adopcemi dětí z dětských domovů homosexuálními páry, že já coby takové dítě, jsem vždy toužil mít maminku a tatínka a použil přitom vůči sobě expresivnější vyjádření. Nyní mi již dva dny chodí od homosexualistických aktivistů výhružky násilím a dokonce i smrtí. Zde jen malá ukázka. Alespoň opět všichni vidíme, co se ve skutečnosti skrývá za vzletnými slovy o toleranci, pravdě a lásce, nejen u těchto, ale i dalších aktivistů. Samozřejmě se tohoto vyhrožování a zastrašování nezaleknu a nadále budu svobodně a demokraticky říkat své názory👍🏻🙂 Hlavně moc děkuji doslova tisícům a tisícům lidí za vyjádřenou podporu👍🏻 Vždy jsem říkal i tento týden ve Sněmovně, že nemám nic proti homosexuálům, i můj mladší bratr je gay a je to skvělý člověk. Také jsem vždy říkal, že nemám nic proti registrovanému partnerství, a i tento týden ve Sněmovně jsem navrhoval, že můžeme v rámci novely zákona o registrovaném partnerství, práva homosexuálních párů rozšířit o ty návrhy, které jsou rozumným řešením jejich problémů a potřeb. Ale tato jejich neskutečná agrese, vyhrožování násilím a záměrné překrucování mých slov za účelem cílené dehonestace mě nutí přemýšlet o tom, kam až to může dojít, když začne mít menšina pocit, že může začít diktovat většině, což ostatně aktuálně vidíme i u Black lives matter a nedávné kauzy zápasu fotbalové Slavie se skotským Glasgow Rangers.

A jsem zvědavý, jestli se homosexualistické organizace veřejně distancují od těchto odporných výhružek násilím. Protože pakliže by pokračovalo jejich mlčení, znamenalo by to souhlas.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. Přeji hezký den

Zdroj