Vyjela ze silnice a narazila do stromu. Řidička na Českolipsku nehodu nepřežila

3 měsíce starý 81

Střed kapoty bílého kombíku kopíruje tvar stromu, uvnitř vozu vystřelené airbagy. Řidička náraz bohužel nepřežila. „V pondělí ráno projížděla třiatřicetiletá řidička osobního vozidla značky Mercedes z České Lípy na Dubou a u odbočky na Berštejn zatím z neznámých důvodů vyjela ze silnice a narazila do stromu,“ uvedla policie.

Na místě zasahovali také záchranáři. Ženu několik desítek minut resuscitovali, ale bohužel neúspěšně, lékař musel konstatovat smrt.

Co se stalo, není jasné, podle čerpadlářky z blízké benzinky svědci hovořili o možném mikrospánku. „Jela prý z práce, možná to byl mikrospánek. Je to hrozné, byla to mladá holka,“ uvedla. Mohla to ale být i náhlá zdravotní indispozice nebo závada na autě. „Příčinu a okolnosti této tragické dopravní události nyní prověřuje služba kriminální policie a vyšetřování, která mimo jiné nařídila provést soudní pitvu zemřelé řidičky,“ doplnili policisté.

Policie zatím nevyloučila ani vliv počasí. Krátce po šesté ráno, kdy se nehoda stala, bylo totiž pod nulou a silnice byla promrzlá.

Zdroj