Vyloučení a z penalty obrat. Rumuni Nita a Stanciu zažili v Arménii hororový zápas

3 měsíce starý 17

Duel v Jerevanu, kam mohl na tribuny omezený počet fanoušků, měl sice bezbrankovou úvodní půli, avšak strhující druhou část. V té nejprve otevřel skóre domácí Spercjan, nicméně Cicaldau se prosadil dvakrát a vývoj otočil. Ve chvíli, kdy záložníka Slavie Stanciua nahradil v 74. minutě Tanase, byli Rumuni na nejlepší cestě za třemi body.

Jenže o chvíli později viděl červenou kartu Puscas a Arméni využili početní převahu k obratu. Nejprve tři minuty před koncem základní části vyrovnal Harojan a hned nato po faulu Cretua v pokutovém území překonal gólmana Sparty Nitu z nařízené penalty Barsegjan. Rumuni prohráli druhý zápas po sobě, zato tým Joaquína Caparróse zůstal stoprocentní.

Skupina J:

Arménie - Rumunsko 3:2 (0:0). Branky: 56. Spercjan, 87. Harojan, 89. Barsegjan z pen. - 62. a 72. Cicaldau. ČK: 78. Puscas (Rum.).

1. Arménie 3 3 0 0 6:2 9
2. Německo 2 2 0 0 4:0 6
3. Severní Makedonie 2 1 0 1 7:3 3
4. Rumunsko 3 1 0 2 5:6 3
5. Island 2 0 0 2 0:5 0
6. Lichtenštejnsko 2 0 0 2 0:6 0