Výrůstek na nose o velikosti květáku. Pacient kvůli nemoci nemohl dýchat

2 měsíce starý 20

Pacient řekl, že dříve vypadal normálně. Když se mu ale výrůstek objevil na nose, nechal to být, než vyrostl do obřích rozměrů. Proto se už rozhodl vyhledat pomoc právě doktorky a známé youtuberky Pimple Popperové, aby si nechal deformaci odstranit.

Lékařka zůstala zděšena, když jí pacient ukázal výrůstek, který nechal dorůst do enormních rozměrů.

Známá dermatoložka v tiktokovém videu uvedla, že výrůstek, který jí muž ukázal, je největší, jaký kdy při natáčení svého pořadu pro televizi TLC viděla.

S deformací muž nechtěl žít

Kožní porucha zasáhla život pacienta natolik, že nosem dýchal jen stěží. „Nechtěl bych s tím výrůstkem dále žít,“ uvedl webu DailyStar. Během vyšetření ho doktorka požádala, aby výrůstek zvedl a ona se tak mohla podívat blíže. Váha výrůstku Rogerovi zdeformovala nosní dírky.

Rhinophyma je progresivní stav kůže, který postihuje zejména nos. Vyskytuje se hlavně u těch, kteří mají růžovku, tedy vyrážku, která může postihnout tváře, čelo a nos. Onemocnění se objevuje u mužů i žen, nejčastěji okolo 30. roku věku.

Diváci televizního pořadu doktorky Leeové její práci ocenili. „Jste anděl, vím, že jste Rogerovi pomohla a změnila mu život,“ napsal jeden z diváků na sociálních sítích. „Proměna, kterou doktorka udělala, je úžasná. Ten muž vypadá dokonce mladší,“ napsal další.

Zdroj