Za dodávku, která najela do lidí, můžou Kalousek a Západ, šíří předseda sněmovního výboru pro bezpečnost

3 měsíce starý 27

U tramvajové zastávky Vojenská nemocnice v Praze 6 srazila 31. března 2021 ráno dodávka několik lidí. | FOTO: ČTK/Štěrba Martin

Radek Koten, poslanec za SPD a předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny PČR na Facebooku šíří poplašné zprávy. Za dodávku, která ve středu najela do lidí stojících na tramvajové zastávce, podle něho mohou Merkelová, Bartoš, Kalousek a jim podobní. Sdílejte, než to smažou.

K nehodě došlo na tramvajové zastávce Vojenská nemocnice v Praze 6, do které najela dodávka a srazila několik osob čekajících na tramvaj. Pět lidí bylo odvezeno do nemocnice, jeden vážně zraněný je ve vojenské nemocnici připojen na plicní ventilaci. Padesátiletý řidič měl zřejmě těsně před nehodou zdravotní problémy a podle předběžných informací ztratil vědomí.

Poslanec Radek Koten se však rozhodl pravdu ignorovat a na svém facebookovém profilu nehodu označil za teroristický čin, o kterém média mlčí a který je výsledkem multikulturního obohacení Západem. Za jednoho z viníků přitom označil Miroslava Kalouska, který zareagoval na Twitteru:

Předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny PČR aktivně šíří poplašnou zprávu. Docela věrně to zobrazuje dnešní situaci ve sněmovně. Opravdu se mi nestýská…
(foto převzato od @JennyNowak09) pic.twitter.com/BrVPB32azr

— Miroslav Kalousek (@kalousekm) March 31, 2021

Zdroj