Zahalování dívek, přísné oddělení od chlapců, obhajoba mučení, nadvláda islámu. Jen krátký výčet toho, co se pokoušeli čtyři stu...

před 2 měsíce 76
Zahalování dívek, přísné oddělení od chlapců, obhajoba mučení, nadvláda islámu. Jen krátký výčet toho, co se pokoušeli čtyři studenti z města Neuss ve spolkové zemi Porýní-Vestfálsko zavést na své škole, píše deník Rheinische Post. Na muslimské spolužáky vyvíjeli masivní nátlak, dodržovali pravidla práva šaría. Škola se obrátila v prosinci na policii. Ta začala případ řešit, ale vzápětí ho odložila. Nezjistily se žádné trestněprávní činy. To je naprosto šokující, že státní orgány napomáhají islamizaci a „dhimmizaci“ společnosti, tedy podřízení původních Evropanů islámu a muslimům.

Hnutí SPD odmítá Migrační pakt EU, který podpořila Fialova vláda, a který nám vnucuje kvóty na imigranty či povinnost zaplatit zhruba půl milionu korun za odmítnutého migranta!

Navíc v určitých případech nebude možné se kvótám a přijetím imigrantů vyhnout ani zaplacením „výpalného“. Nechceme tu africké a arabské imigranty! Nechceme násilí v naší zemi a aby se naše země podobala Orientu či Africe!

Skupinka studentů se chovala jako příslušníci náboženské policie, kteří prosazují právo šaría. Důsledné oddělování dívek od chlapců dokonce požadovali i v rámci školního chatu. Učitelům sdělili, že žádají modlitebny, odmítají demokracii a prosazovali mučení. Podle policie ale žádný problém… U nás o tom informovala CNN Prima.

Podobný případ byl nahlášený již loni v létě také na střední škole v Bonnu. Pikantní je, že tato škola je již několik let součástí integračního programu země, který je namířen proti islamistickým hnutím, píše deník Bild...

Přečtěte celý článek