Západní Evropa stále více upadá pod nadvládu islámu. Německé město Kolín nad Rýnem povolí muezziny svolávající k muslimským modl...

3 měsíce starý 52
Západní Evropa stále více upadá pod nadvládu islámu. Německé město Kolín nad Rýnem povolí muezziny svolávající k muslimským modlitbám. Prý na znamení respektu a různorodosti… Ve skutečnosti je to symbol podvolení Německa islámu. Hnutí SPD nechce, abychom dopadli jako islamizovaná západní Evropa. Odmítáme masovou imigraci a imigraci z muslimských zemí. Musíme se bránit, nebo se z nás stanou cizinci v naší zemi. Odmítáme se přizpůsobovat imigrantům a odmítáme je přijímat!

O věci informoval iDnes.cz. Kolín nad Rýnem má jednu z nejpočetnějších muslimských komunit v Německu a přibližně 35 mešit. Většina místních muslimů má turecký původ.

Gatestone Institute informuje, že v Antverpách, druhém největším městě v Belgii a hlavním městě Flander, je na základních školách polovina dětí muslimská. Z třicet let mohou mít Francie, Velká Británie, Nizozemsko, Belgie, Itálie, Německo, Rakousko a Norsko zhruba pětinovou populaci muslimů!

Nejextrémnější scénář předpovídá nárůst podílu muslimů v evropských zemích do roku 2050 na tyto uvedené hodnoty: Francie (18 %), Velká Británie (17,2 %), Nizozemsko (15,2 %), Belgie (18,2 %), Itálie (14,1 %), Německo (19,7 %), Rakousko (19,9 %), Norsko (17 %). Co lze očekávat za dvě nebo tři generace, když historik Bernard Lewis řekl, že Evropa bude "nejpozději do konce tohoto století" islámská?

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Švédsko či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme.

Zdroj