Zápas s Vémolou je pro mě priorita, říká Marpo. Bude ale až příští rok

1 měsíc starý 14

Boxerský střet mezi Marpem a Rytmusem dokázal vyprodat největší arénu v Česku. Když byl ohlášen druhý zápas mezi vyzyvatelem Karlosem Vémolou a rapperem Marpem, strhla se doslova lavina.

Marpo na zápas čekal dlouhou dobu, od Karlosovy výzvy nekompromisně trval na tom, že se musí konat. „Tři roky jsem trval na tom, aby byl. Tlačil jsem na to, on nechtěl. Ale konečně to dopadlo,“ řekl CNN Prima NEWS známý rapper.

V sázce je hodně. Vémola po prohře s Attilou Véghem opět bojoval v MMA jako lev, ale s Marpem ho čeká box. „Je to pro mě priorita. Takže se podle toho budu připravovat. Budu vyjíždět na kempy mimo Českou republiku, poletím do USA. Mám připravené stokilové zabijáky, kteří opravdu umí boxovat. Bude to hodně zajímavý,“ uvedl Marpo s tím, že Vémola soupeře rozkládá psychicky.

„Ale já jsem na tom jinak. Jsem zvyklý na tlak médií a tak dále. Myslím, že to nebude mít tak jednoduché. Je to z něho cítit,“ podotkl zároveň.

Chci porazit jedničku bojových sportů

Vémolův přemožitel Atilla Végh si ale zápas nedovede představit. „Nebude to technický box,“ myslí si. Rapper Rytmus je ale ze zápasu nadšený. „Vyvolává to emoce. Chci se podívat, jak to dopadne,“ řekl.

Pořadatel zápasu Ondřej Novotný potvrdil, že půjde o takzvaný money fight, tedy zápas pro peníze. „Je logické, že za to prachy chceš. Já i Karlos jsme si budovali jméno strašnou dobu, tak proč bychom za to nemohli dostat zaplaceno. Mám dvě děti. Ale prioritně je to pro mě hlavně o tom, že chci porazit jedničku bojových sportů u nás,“ zdůraznil Marpo.

Karlosovu boxu se lidé smějí

Podle Novotného je na tom v boxu Marpo lépe než Vémola. „Je bývalý mistr České republiky v thaiboxu. Karlosovu boxu se lidé i po těch brutálních letech smějí. Teď má dokázat v úplně jiném sportu, než který umí, že je komplexní bojovník,“ okomentoval připravovaný střet.

Minulý zápas stál Marpa hodně úsilí, a dokonce kvůli tomu přestal na čas vystupovat. „Zápas s Rytmusem pro mě byl jako Nagano. Všichni mi psali a podporovali mě. Těším se na to, že s Karlosem to bude stejné, ne-li větší,“ upozornil Marpo. Nejčerstvější informace ohledně zápasu jsou takové, že se kvůli operaci Terminátora uskuteční na začátku příštího roku.

Zdroj