Žena se probrala pár minut před vlastní kremací. Otevřela oči a začala komunikovat

před 2 měsíce 70

Šokující příběh se začal psát 1. února. Tehdy dvaapadesátiletá Bujji Aamma utrpěla během požáru v domě rozsáhlé popáleniny na více než 50 procentech těla. Ženu odvezli do nemocnice, ale kvůli špatné finanční situaci rodiny se vrátila po pár dnech opět domů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Nález v řece Hron zaměstnává policii. V místě, ke kterému nevedou cesty, plavalo lidské tělo

Její zdravotní stav se horšil a po pár dnech už ani nedokázala otevřít oči. Nic nenasvědčovalo tomu, že by dýchala. Manžel Sibaram Palo si myslel, že jeho žena zemřela. Zařídil pohřební vůz, který odvezl její ostatky ke kremaci. „Mysleli jsme si, že zemřela. Informovali jsme sousedy, zajistili pohřební vůz, který její tělo odvezl na místo, kde se měla uskutečnit kremace,“ cituje web Times of India manžela popálené ženy.

Jeden ze sousedů popsal, co se stalo. „Dokončila se stavba kremační hranice, na ní se mělo umístit tělo, ale v tu chvíli Bujji Aamma otevřela oči a začala komunikovat. Byli jsme vyděšení z toho, co se děje," popsal soused. Ženu opět převezli domů.

Podobné události jsou vzácné, ale stávají se. V jednom newyorském domově důchodců byla dvaaosmdesátiletá žena prohlášena za mrtvou, později pracovníci pohřebního ústavu zjistili, že žije, připomněl server Metro.  Něco podobného se stalo i u šestašedesátileté ženy s demencí. Tu prohlásila za mrtvou zdravotní sestra. Když ale zaměstnanci pohřebního ústavu rozepnuli pytel s ostatky, zjistili, že lapá po dechu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Střelec s lyžařskou kuklou vraždil v newyorském metru. Neutečeš, vzkazuje útočníkovi policie

Přečtěte celý článek