Zimní počasí se vrací. Tento týden může znovu i sněžit

4 měsíce starý 33

30. března 2022, 07:00 Autor: Libor Novák / EuroZprávy.cz

Po několika teplých dnech přišlo do Česka ochlazení. Denní maxima do konce klesnou až na jeden stupeň, podle meteorologů se navíc může vrátit i sněžení.

Počasí

Počasí
FOTO: Michael Zelinka / INCORP images

Už dnes nás čeká převážně zataženo a během dne se na většině území objeví déšť nebo přeháňky. Na severozápadě a severu Čech hrozí srážky smíšené nebo sněhové. Nejvyšší denní teploty vyrostou jen na 6 až 12 °C.

Ve čtvrtek bude nadále zataženo a na většině území se opět objeví déšť nebo přeháňky, v polohách nad 800 m a později nad 400 m hrozí i srážky smíšené nebo sněhové. Nejvyšší denní teploty klesnou na 4 až 8 °C. 

V pátek bude podle meteorologů opět zataženo a místy hrozí sněžení nebo sněhové přeháňky, pod 300 m i srážky smíšené nebo dešťové. Nejvyšší denní teploty klesnou na 2 až 6 °C. 

O víkendu bude stále zataženo až oblačno a zejména v jižní polovině území se objeví sněžení nebo sněhové přeháňky. Nejvyšší denní teploty spadnou na 1 až 5 °C.

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) podstoupí ve středu operační zákrok, který podle něj nesouvisí s jeho nedávnou hospitalizací v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) kvůli krátké ztrátě vědomí a částečné neprůchodnosti střev. Uvedl to dnes v rozhovoru pro Frekvenci 1. Upřesnil tak informace Rádia Impuls, že ve středu podstoupí v IKEM vyšetření kvůli příčinám své zdravotní indispozice.

Babiše čeká ve středu operace

29.03.2022 20:31 Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) podstoupí ve středu operační zákrok, který podle něj nesouvisí s…

Zdroj